Kandydaci do Młodzieżowej Rady Miasta

Szanowni uczniowie, mamy trzech kandydatów do wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta.

Wybory odbędą się online w poniedziałek (14.12) link zostanie przesłany przez dziennik elektroniczny i będzie aktywny do końca 14.12. Wybory będą tajne i każdy z Was będzie mógł oddać tylko jeden głos. Zagłosować będzie mógł każdy, kto jest uczniem Naszej szkoły i jest zalogowany na Teams.

Poniżej krótka charakterystyka kandydatów. Wypowiedzi zostały przygotowane przez nich samych.

Kozik Patrycja klasa 1D

„Nazywam się Patrycja Kozik. Mam 15 lat i jestem uczennicą klasy 1 D w której pełnię funkcję przewodniczącej. Jestem bardzo ambitna, chętnie angażuje się we wszystkie wydarzenia i akcje społeczne. Od kilku lat należę do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP w Kadczy oraz grupy młodzieżowej w parafii jak i do koła PCK. Biorę czynny udział w zlotach, akcjach pomocy czy zbiórkach.
Jestem miłą i sympatyczną osoba lubiącą pracę w grupie i z grupą; jestem osoba bezkonfliktową lecz lubię wyrazić swoje zdanie. Interesuję się aktorstwem, malarstwem, grą na gitarze oraz od kilku lat również gram w szachy” Proszę o Wasz głos.”

Biedroń Michał klasa 2A

„Cześć! Nazywam się Michał Biedroń, chodzę do klasy 2A, w której pełnię funkcję przewodniczącego od dwóch lat. Interesuję się sztuką, polityką i lubię czytać. Nie jestem obojętny na, to co dzieje się wokół nas. Jestem członkiem Młodzieżowego Strajku Klimatycznego, bo bardzo leży mi na sercu problem zmieniającego się klimatu. Miałem okazję przedstawiać Panu Prezydentowi Miasta Ludomirowi Handzlowi kilka pomysłów na zmiany w naszym mieście, większość z nich udało się nam zrealizować. Staram się dostrzegać problemy i działać. Mam pomysły, które chciałbym wprowadzić w życie. Bycie członkiem Młodzieżowej Rady Miasta z pewnością mi to ułatwi.
Jeśli przyszłość zaczyna się już dziś- dlaczego nie zacząć zmieniać jej już teraz? Liczę na Twój głos!”

Citak Hubert klasa 3 M

Cześć😄
Nazywam się Hubert. Mam 18 lat i jestem uczniem klasy 3m. Na pewno kojarzcie mnie ze szkolnego korytarza. Taki zawsze uśmiechnięty i szerszy od innych chłopak 😅
Uwielbiam podróże małe i duże 🛫🛬 Moją wielką pasją jest lotnictwo pasażerskie ( tak, chodzę do szkoły
gastronomicznej, ale to długa historia😅). Nie mam bliżej sprecyzowanych planów działań w MRM, ale mam nadzieję, że z waszą pomocą i wspaniałymi pomysłami coś zdziałamy. Dziękuję za każdy oddany głos.