ZAKWATEROWANIE

Uprzejmie informujemy, że zakwaterowanie do Internatu ZSnr1 rozpocznie się w niedzielę 1. września o godzinie 17:00.

Pełne żywienie wychowanek rozpocznie się śniadaniem w poniedziałek 2. września. Zapraszamy!

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

W związku z przeprowadzoną w dniu dzisiejszym rekrutacją uzupełniającą, poniżej zamieszczamy aktualną listę kodów osób przyjętych do internatu na rok szkolny 2019/2020.

WYNIKI REKRUTACJI DO INTERNATU

Uwaga! Zakończyła się rekrutacja do Internatu Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Sączu na rok szkolny 2019/2020.

Poniżej zamieszczamy listę kodów podań osób przyjętych do naszego Internatu oraz listę rezerwową.

 

REKRUTACJA DO INTERNATU

Szczegółowy harmonogram rekrutacji do internatu na rok szkolny 2019/2020:
  1. Składanie podań o przyjęcie do internatu: od 6 maja 2019r. do 10 lipca 2019r.
  2. Ogłoszenie wyników: 15 lipca 2019r. godz.12.00
  3. Rekrutacja uzupełniająca: 28 sierpnia 2019r. godz. 12.00. – ogłoszenie ostatecznej listy osób przyjętych do Internatu ZS nr 1 na rok szkolny 2019/2020.

Podania mogą składać wszystkie dziewczęta, które ubiegają się o przyjęcie do klas pierwszych w sądeckich szkołach średnich oraz te, które już uczęszczają do tutejszych szkół ponadgimnazjalnych. Szczegółowe zasady rekrutacji zamieszczone są na stronie internetowej Internatu w zakładce „Rekrutacja”.

Kwestionariusze prosimy składać w internacie przy ul. Reja 8 w Nowym Sączu.

PODANIE DO INTERNATU

KONKURS WIEDZY O SAVOIR-VIVRE

W dniu 27. maja 2019r. w naszego Internacie odbył się Konkurs wiedzy o savoir-vivre.

Celem konkursu było uwrażliwienie na formy towarzyskie i reguły grzecznościowe funkcjonujące we wzajemnych relacjach społecznych, kształtowanie postawy człowieka szanującego inne osoby i umiejącego zachować się kulturalnie w różnych okolicznościach, wspieranie rozwoju osobowości wychowanek w zakresie kompetencji społecznych oraz promowanie pozytywnych postaw, dobrych manier i kultury zachowania w codziennych sytuacjach. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród Wychowanek, a spośród osób biorących udział w konkursie, wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali dyplomy oraz upominki.

POŻEGNANIE MATURZYSTEK 2019

Miesiąc kwiecień stanowi, dla całej społeczności naszego Internatu, czas podsumowań i refleksji.

Żegnamy dziś nasze Drogie Maturzystki, które już w maju staną przed jednym z najważniejszych egzaminów w swoim życiu – egzaminem dorosłości…

Drogie Maturzystki! Życzymy Wam – na każdy dzień – odnajdywania powodów do radości i zadowolenia z osiąganych przez Was małych i wielkich sukcesów… Niech uśmiech i pogoda ducha towarzyszą Wam w dalszych losach Waszego życia i pomagają osiągnąć zamierzone cele oraz spełnić marzenia!

Wraz z pożegnaniem Maturzystek podsumowujemy również dzisiaj nasz Konkurs Czystości. Serdecznie gratulujemy Zwyciężczyniom!

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE

W naszym internacie, w dniu 19. grudnia 2018 roku, odbyło się uroczyste spotkanie świąteczne.

Miało ono na celu wprowadzenie wszystkich Mieszkanek oraz Pracowników internatu w atmosferę czasu Bożego Narodzenia. Podczas uroczystego wieczoru Wychowanki internatu przedstawiły zabawne Jasełka, połączone ze śpiewem kolęd i pastorałek. Następnie wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia, a na koniec każdy otrzymał symboliczny upominek choinkowy.

 

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Młodzież mieszkająca w Bursie Ks. Jezuitów im. ks. Władysława Gurgacza SJ w Nowym Sączu,

zaprosiła Wychowanki naszego internatu na zabawę andrzejkową. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie, miłą atmosferę i udaną zabawę. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tanecznego spotkania!

Dyskoteka Andrzejkowa

100 myśli na 100-lecie Odzyskania Niepodległości!

Z okazji upamiętnienia 100- tnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości w naszym Internacie została zorganizowana akcja
100 myśli na 100- lecie Odzyskania Niepodległości”.

Kampania miała na celu upamiętnienie jednego z najważniejszych wydarzeń historycznych naszego Narodu jakim było przywrócenie nam państwowości. Każda z Wychowanek poproszona została o wpisanie cytatów, powiedzeń, wierszy, czy też własnych przemyśleń, które wyrażają miłość do Ojczyzny i dotyczą odzyskania przez Nią niepodległości. Wszystkie Mieszkanki zaangażowały się w akcję, a wynikiem ich pracy jest gazetka ścienna, zawierająca 100 złotych myśli młodych osób cieszących się teraz wolnością naszego kraju.

ZAJĘCIA INTEGRACYJNE 2018

Spotkanie integracyjne w miesiącu wrześniu przebiegło pod hasłem „Budujemy pozytywną atmosferę w grupie”.

Zajęcia miały na celu poznanie się wychowanek, które po raz pierwszy zamieszkały w internacie oraz  tych, które mieszkają tu już kolejny rok. Zabawy integracyjne wprowadziły przyjazną atmosferę, a dyskusja i praca w grupach przyczyniły się do wypracowania wspólnego kontraktu grupy wychowawczej.


Modded by Wojciech Gorzan & Wojtek Koroński
Member of The Internet Defense League
Powered by WordPress | Designed by: SharePoint Hosting | Thanks to Virtual Desktops, Project Server and Microsoft SharePoint