Stypendyści

W roku szkolnym 2019/2020 Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymało dwoje naszych uczniów, oto kilka słów o naszych Stypendystach od nich samych.


Nazywam się Zenon Tokarczyk chodzę do klasy 4i. Jestem osobą spokojną, pomocną, przyjacielską. Jestem optymistą. Słucham polskich piosenek. Lubie uprawiać sport szczególnie grać w siatkówkę, koszykówkę i jeździć na rowerze. Lubie oglądać filmy przygodowe fantasy i science fiction.

 

 

 Nazywam się Klaudia Symalczyk. Mieszkam w Zagorzynie i jestem uczennicą klasy 2 liceum o profilu mat-geo-inf. Moje zainteresowania są bardzo różne. Nie mam jednej pasji, która mnie fascynuje i której poświęcam cały mój czas wolny, ale mogę powiedzieć, że na pierwszy plan wysuwają się literatura i sport. Staram się optymistycznie patrzeć na świat jednak nie zawsze maluje się on w jasnych barwach. Jak każdy z nas posiadam chwilę słabości i bezradności, ale potrafię narzucić sobie surową dyscyplinę. Uwielbiam dobrą zabawę i potrafię cieszyć się chwilą, bo człowiek szczęśliwy to nie ten, który wszystko ma, ale ten, który cieszy się wszystkim, co ma.