Stypendyści

W tym roku szkolnym Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymało dwoje naszych uczniów, oto kilka słów o naszych Stypendystach od nich samych.


Nazywam się Justyna Kumor. Mieszkam w Biczycach Górnych, a od trzech lat uczę się w technikum o profilu hotelarz. Interesuję się turystyką i podróżowaniem, dlatego w przyszłości chciałabym zwiedzić wiele ciekawych miejsc za granicą. Szczególnie interesuje mnie Norwegia, Nowa Zelandia i Irlandia. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi, oglądam filmy, dużo czytam. Ostatnio zainteresowały mnie głównie kryminały. Jestem też wierną fanką sportów: siatkówki, piłki nożnej oraz skoków narciarskich. Jestem osobą pomocną, odpowiedzialną, ale też niecierpliwą. Kiedy tylko mam wolną chwilę lubię opiekować się małymi dziećmi. Swoją przyszłość chciałabym wiązać z hotelarstwem, bo jest to zawód interesujący i dający wiele możliwości.


Nazywam się Jakub Szpilowski. Mieszkam w Biczycach Gónych. Jestem uczniem klasy 2 liceum o profilu mat-geo-ang-inf. Interesuję się informatyką i w przyszłości chciałbym pójść na studia związane z tym przedmiotem. Biorę aktywny udział w różnych konkursach. Wolny czas spędzam ze znajomymi lub czytając książki o różnej tematyce.