Wyniki Szkolnego Konkursu „Szlakiem małopolskich parków narodowych” – VI Edycja pod hasłem: Poznaj Ojcowski Park Narodowy

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród przez Panią Dyrektor Barbarę Świętoń odbyło się 17 kwietnia 2015 roku z okazji Dnia Ziemi. Wydarzenie uświetniła swoją obecnością Pani Alicja Subel – przedstawiciel Ojcowskiego Parku Narodowego, która wygłosiła prelekcję na temat walorów przyrodniczych i kulturowych tego parku.

Wyniki V Międzyszkolnego Konkursu Lingwistycznego „DUET”

W dniu 15 kwietnia 2015 roku Nicole Golec i Izabela Maślanka z (kl.2d), Małgorzata Kmiecik z (kl.2i), Marek Serkowski z (kl.2e), Arkadiusz Cempa z (kl.2g) i Filip Crulicovschi z (kl.3w) reprezentowali naszą szkołę w Finale V Międzyszkolnego Konkursu Lingwistycznego „DUET” organizowanego przez IJO PWSZ w Nowym Sączu.

Nasze piłkarki ręczne mistrzyniami województwa!

15 kwietnia w hali sportowej przy ulicy Nadbrzeżnej w Nowym Sączu odbył się Finał Wojewódzki Małopolskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Wewnątrzszkolny konkurs gastronomiczny – wyniki

Dnia 15.04.2015 r. odbył się po raz drugi w tym roku szkolnym wewnątrzszkolny konkurs gastronomiczny.

Indywidualne biegi przełajowe

W dniu 14 kwietnia w Piątkowej odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców.

Czwarta edycja międzynarodowego konkursu w parzeniu kawy pod nazwą: „Młody barista 2015″

W dniu 09.04.2015r. odbyła się czwarta edycja międzynarodowego konkursu w parzeniu kawy pod nazwą „Młody barista 2015″ w Sukromna stredna odborna skola EDUCO Sladnicka osada w Namestovie (Słowacja)

Zapraszamy na „Dzień otwarty ZS nr 1″ – 17 kwietnia 2015 r.

Zapraszamy od godziny 10:00 do 13:00. Prosimy o kontakt pod nr tel. 18 / 448-68-51 w celu zapowiedzenia odwiedzin w naszej Szkole.

Różne różności o nieskończoności

W naszej szkole dnia 24 marca 2015 roku, gdy w sali numer 6 można było dostrzec zbiór gęsty uczniów z II Liceum, Liceum Jezuitów oraz uczniów klas 1c, 2c i 3o odbył się kolejny już Odczyt Matematyczny pt.: „Różne różności o nieskończoności” wygłoszony przez dr Jacka Szybowskiego.

Uwaga: Dzień Otwarty dla Rodziców

Zapraszamy Rodziców naszych uczniów na Dzień Otwarty w czwartek 9 kwietnia od godziny 16:30

Kolejny sukces piłkarek ręcznych naszej szkoły!

31 marca odbyły się Zawody Rejonowe w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Nowym Sączu.

Modded by Wojciech Gorzan & Wojtek Koroński
Member of The Internet Defense League
Powered by WordPress | Designed by: SharePoint Hosting | Thanks to Virtual Desktops, Project Server and Microsoft SharePoint