Akcja charytatywna – zbiórka nakrętek!!!

Ruszamy z kolejną edycją akcji charytatywnej – nakrętki dla chorej Marysi z Ochotnicy Dolnej. Do zbierania nakrętek mogą się przyłączyć wszyscy (uczniowie,rodzice,nauczyciele,pracownicy administracji i inni).

Konkursu dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych „SZLAKAMI KURIERÓW PRZEZ ZIELONE GRANICE”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie historycznym! W rozwinięciu newsa regulamin oraz formularz zgłoszeniowy.

„Artyści i Matematycy” czyli kolejny odczyt matematyczny w naszej szkole

Na samo słowo „matematyka” wśród uczniów z profilów humanistycznych, czy artystycznych pojawia się milczenie, strach i obawy, ale czy słusznie? Na pewno matematyka nie wydaje się tak straszna dla każdego, kto był w Naszej Szkole na Odczycie Matematycznym, który poprowadził dr Zdzisław Pogoda, który w swojej prezentacji o temacie „Artyści i Matematycy” oswoił nas nie tylko z królową nauk, ale także ze światem sztuki.

Stypendia Fundacji im. Arcybiskupa Jerzego Ablewicza

Jeszcze tylko do 13 marca 2015 roku można składać wnioski o stypendia, które przyzna diecezjalna Fundacja im. Arcybiskupa Jerzego Ablewicza. Jest to forma pomocy dla uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych o wysokiej średniej i niskich dochodach w rodzinie.

Wyniki I etapu MKL DUET 2015

Do II etapu Międzyszkolnego Konkursu Lingwistycznego „DUET” organizowanego przez Instytut Języków Obcych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali minimalną ilość 40 punktów.

Relacja z konferencji „Współpraca pracodawców ze szkołami w przygotowaniu uczniów do zawodu”

Zapraszamy do lektury relacji na stronach Kuratorium Oświaty w Krakowie z konferencji, która odbyła się w naszej szkole:

Sprawozdanie z konferencji „Współpraca pracodawców ze szkołami w przygotowaniu uczniów do zawodu”

[Aktualizacja] Kurs „Potrawy regionalne” 2015

W ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” w dniach 16 – 20 lutego 2015 roku w naszej szkole odbył się kurs „Potrawy regionalne”. Zapraszamy do relacji naszej oraz tej na stronach popularnego sadeczanina.info:

Kurs BARISTY

Dnia 20 lutego zakończył się kurs baristy, który odbywał się w pierwszym tygodniu ferii zimowych w Zespole Szkół nr 1 w ramach projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce.

Wyniki I edycji Wewnątrzszkolnego Konkursu Gastronomicznego

Wyniki I edycji Wewnątrzszkolnego Konkursu Barmańskiego i Baristycznego pod hasłem: „NOWOROCZNE NAPOJE BEZALKOHOLOWE ZIMNE I GORĄCE” oraz cukierniczego „DESERY KARNAWAŁOWE TRADYCYJNE I W NOWOCZESNYM STYLU”

Warsztaty poloniostyczne

Drodzy uczniowie klas pierwszych! W poniedziałek 16 lutego o godzinie 10.00 odbędą się warsztaty polonistyczne

Nasza sztafeta dziewcząt 6 w Małopolsce!!!

6 lutego w Suchej Beskidzkiej odbyły się zawody wojewódzkie w pływaniu. Sztafeta reprezentująca naszą szkołę zajęła 6 miejsce. Sukces jest tym większy, ponieważ dziewczęta po raz pierwszy zakwalifikowały się do udziału w tych zawodach.


Modded by Wojciech Gorzan & Wojtek Koroński
Member of The Internet Defense League
Powered by WordPress | Designed by: SharePoint Hosting | Thanks to Virtual Desktops, Project Server and Microsoft SharePoint