Nasza relacja z Lekcji Przedsiębiorczości

Dnia 20 listopada 2014 roku grupa uczniów z klasy 1a i 1c  V Liceum Ogólnokształcącego udała się do biura Wydziału ds. Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Nowego  Sącza. Uczestniczyliśmy w spotkaniu pn. „Lekcja przedsiębiorczości”, które odbyła się w ramach kolejnej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Debata oksfordzka o Naturze 2000

W piątek 21 listopada w naszej szkole odbyła się debata oksfordzka, którą przygotowały uczennice kl. 2d w ramach konkursu „Młodzieżowe Debaty Oksfordzkie o Naturze 2000”, organizowanego przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska. Nasza szkoła, jako jedna z dziesięciu w Polsce została zakwalifikowana do finału tego konkursu.

XI Małopolski Konkurs „Stół pięknie nakryty”

Dnia 22.11.2014r. w Krakowie odbył się XI Małopolski Konkurs „Stół pięknie nakryty – Fantazje serowe z Unii Europejskiej na polskim stole”.

Relacje mediów z Lekcji Przedsiębiorczości i Debaty o Naturze 2000

Zapraszamy wszystkich do czytania i oglądania!

Lekcja Przedsiębiorczości @ nowysacz.pl

Debata o Naturze 2000 @ tv-ns.pl

Uczniowie klas hotelarskich na seminarium tematycznym z zakresu obsługi ruchu turystycznego

Dnia 19.11.2014 uczennice klas II i III H / Monika Cielecka, Ania Krężel, Monika Olszak, Marzena Pierzga, Jola Głód, Iwona Gucwa, Ada Stolarczyk, Paulina Kluba, Ania Kociołek, Żaneta Basta/ wzięły udział w seminarium tematycznym poświęconym poszerzaniu wiedzy w zakresie obsługi ruchu turystycznego organizowanym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy Zdroju.

UWAGA: nowy plan lekcji

Informujemy, że nowy plan lekcji obowiązujący od poniedziałku 24 listopada 2014 jest już dostępny na stronie internetowej szkoły. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z nim.

Zawody strzeleckie z okazji 11 listopada – kolejne zwycięstwo!

11 listopada 2014r (wtorek) zorganizowano zawody strzeleckie na strzelnicy LOK w Nowym Sączu. Uroczystości zbiegły się także z 70 rocznicą powstania Ligi Obrony Kraju. W wydarzeniu wzięła udział młodzież i dorośli z Barcic, Limanowej, Łącka i Nowego Sącza.

Etap szkolny konkursu „Gen.bryg. pil. Stanisław Skalski – bohater niezłomny”

W dniu 12.11.2014 roku odbył się etap szkolny konkursu „Gen.bryg. pil. Stanisław Skalski-bohater niezłomny” W etapie szkolnym konkursu wzięło udział 18 uczniów z klas: 1c, 1b, 1c, 2e, 3b, 4g.

Charytatywne Andrzejki 2014!

Konkurs pt.: „Mam zawód, mam fantazję”

W dniu 21 października 2014 odbyła się w Myślenicach, kolejna edycja Konkursu Szkół Gastronomicznych, pod patronatem, URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO WOJEWÓDZTWO – małopolskie. Tematem przewodnim konkursu, jak co roku były konkurencje z obszarów projektów dofinansowanych z środków UE ,,MAM ZAWÓD, MAM FANTAZJĘ”.


Modded by Wojciech Gorzan & Wojtek Koroński
Member of The Internet Defense League
Powered by WordPress | Designed by: SharePoint Hosting | Thanks to Virtual Desktops, Project Server and Microsoft SharePoint