Zaproszenie do złożenia oferty na dostawę artykułów chemii gospodarczej

Serdecznie zapraszamy do składania ofert! Więcej informacji w rozwinięciu newsa

Plenerowa lekcja historii w sądeckim „Gastronomie”

Zapraszamy do lektury relacji z wydarzenia!

Geoinfotropy na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Dwa dni zajęć terenowych GEOINFOTROPY na Wyżynie Krakowsko – Częstochowskiej dobiegły końca. Miłośnicy geografii i biologii z klas 1d, 2a, 2d i 3d wyjechali za Kraków, by odkrywać świat przyrodniczy.

Indywidualna Liga Lekkoatletyczna klas I i II

W dniu 19.X.2016 odbyła się Indywidualna Liga Lekkoatletyczna klas I i II. Zawody odbyły się na stadionie MOS, Naszą szkołę reprezentowało 24 zawodniczek i zawodników.

[UWAGA] Konkurs Mistrz Gościnności Concierge

Etap szkolny Konkursu Mistrz Gościnności Concierge odbędzie się dnia 17 listopada 2016r. w świetlicy szkolnej o godz. 12.30. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do Pani Anny Majkrzak oraz Pani Katarzyny Jankowicz do dnia 4 listopada 2016r.

Regulamin Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami!

REGULAMIN

Wycieczka do hotelu Ibis

20 października 2016r. uczniowie klasy I h kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa, odbyli wycieczkę o charakterze wizyty zawodoznawczej do hotelu Ibis *** w Nowym Sączu.

Ślubowanie klas pierwszych

Jak co roku, 13 października, w przeddzień Święta Edukacji Narodowej w naszej szkole celebrowano Dzień Nauczyciela oraz zorganizowano pasowanie klas pierwszych.

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 14 października 2016

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach, harmonogram w poniższym linku:

ZAJĘCIA 14 PAŹDZIERNIKA 2016

Turniej unihokeja dziewcząt

10 października 2016r. w hali MOSiR-u przy ulicy Nadbrzeżnej odbył się po raz pierwszy dla szkół ponadgimnazjalnych turniej Unihokeja Dziewcząt o Mistrzostwo Nowego Sącza.

III Tydzień Językowy w ZSnr1

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w III Tygodniu Językowym Warto Być Poliglotą! Prosimy o zapoznanie się z programem wydarzenia:

WARTO BYĆ POLIGLOTĄ – PROGRAM


Modded by Wojciech Gorzan & Wojtek Koroński
Member of The Internet Defense League
Powered by WordPress | Designed by: SharePoint Hosting | Thanks to Virtual Desktops, Project Server and Microsoft SharePoint