Tydzień Językowy „Warto być poliglotą”

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w tygodniu językowym „Warto być poliglotą”.

Nagroda dla debiutującej poetki z klasy 1a

Uczennica klasy 1a V LO Kinga Bogaczyk otrzymała stypendium literackie na rok szkolny 2015/2016. Zostało ono przyznane przez Kapitułę Nagrody Literackiej im. Jarosława Zielińskiego Złota Róża oraz Zarząd Fundacji Arkona – zajmującej się wspieraniem i popularyzacją różnorodnych przedsięwzięć z dziedziny poezji.

Streetball pod hasłem „Sport przeciw przemocy”

Dnia 2.X.2015 na Sądeckim Rynku odbyły się zawody Streetball pod hasłem „Sport przeciw przemocy” organizowany przez Zespół Szkół Samochodowych. W turnieju wzięło udział 12 szkół ponadgimnazjalnych i 8 szkół gimnazjalnych.

Bardzo dobre starty lekkoatletów z klas I i II

30 września na stadionie PWSZ w Nowym Sączu odbyła się Indywidualna Liga Szkolna w Lekkiej atletyce klas I i II w ramach LICEALIADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2015/2016. Naszą szkołę reprezentowało 25 zawodniczek i 15 zawodników.

Wizyta studyjna do Chorwacji

W dniach 12-20.09.2015r. odbyła się wizyta studyjna do Chorwacji. Wzięły w niej udział trzy uczennice naszej szkoły, tj.: Natalia Kania 2i, Iwona Nowogórska 4i oraz Ewa Majewska 4h.

I rzut Korespondencyjnej Ligi LA Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

24 września na obiektach PWSZ w Nowym Sączu odbył się I rzut Korespondencyjnej Ligi LA Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

Niezwykła lekcja historii w sądeckim „gastronomie”

18 września 2015 roku uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu zwanego popularnie „gastronomem” w sposób szczególny uczcili pamięć obrońców Polski z września 1939 roku i oddali hołd ofiarom okupacji niemieckiej i radzieckiej z czasów II wojny światowej.

[UWAGA!] Zebrania z Rodzicami

Zebrania z rodzicami uczniów odbędą się:
  • 30 września 2015r. (środa)
    • klasy II Technikum i ZSZ nr 1 – godzina 16.00
    • klasy III Technikum i ZSZ nr 1 – godzina 17.00
  • 1 października 2015r. (czwartek)
    • klasy II V Liceum Ogólnokształcącego – godzina 16.00

Przydział sal zostanie podanych przed zebraniem

Sztafetowe biegi przełajowe

21.09. na stadionie w Piątkowej odbyły się sztafetowe biegi przełajowe, w których uczestniczyły reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły.

Przewrót kartezjański w geometrii

15 września, był dniem, kiedy klasy matematyczne zgromadziły się by poszerzyć swoją wiedzę o nowe zagadnienia związane z liczbami.

Modded by Wojciech Gorzan & Wojtek Koroński
Member of The Internet Defense League
Powered by WordPress | Designed by: SharePoint Hosting | Thanks to Virtual Desktops, Project Server and Microsoft SharePoint