Zapraszamy do obejrzenia prac wykonanych przez uczniów naszej szkoły na lekcjach plastyki.
Obecna prezentacja to interpretacja malarstwa postimpresjonistycznego wzorowana na stylu V. van Gogha i P. Cezanne’a. Prace powstały na lekcjach plastyki podczas nauczania zdalnego w klasach 1-szych.






