Sukces reprezentacji koszykówki i siatkówki na turnieju w ANS w Nowym Sączu

W dniu 18.05.2026r na hali sportowej Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu odbył się turniej koszykówki i siatkówki drużyn mieszanych szkół ponadpodstawowych o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Kulturze Fizycznej i Bezpieczeństwie.

Nasze reprezentację spisały się znakomicie zajmując: II miejsce koszykówka i III miejsce siatkówka.

Składy reprezentacji:

Koszykówka:

  • Kurzydło Martyna ok. 4i
  • Kurzydło Aleksandra ok. 5h
  • Łucja Ciapała ok. 1a
  • Adam Sęk ok. 1c
  • Miłosz Baran kl. 1f
  • Jakub Fritz kl. 2e
  • Bartłomiej Stolarczyk ml. 3i

Siatkówka:

  • Wiktoria Basta jak. 1e
  • Rita Niemiec kl. 1i
  • Julia Wajnert kl. 3d
  • Jagna Wiśniewska kl. 4h
  • Patryk Ząber kl. 3c
  • Michał Bodziony kl. 4c
  • Patryk Lach kl. 4c
  • Bartosz Gądek kl. 4c

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów nauczyciele wf.