W dniu 18.05.2026r na hali sportowej Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu odbył się turniej koszykówki i siatkówki drużyn mieszanych szkół ponadpodstawowych o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Kulturze Fizycznej i Bezpieczeństwie.
Nasze reprezentację spisały się znakomicie zajmując: II miejsce koszykówka i III miejsce siatkówka.
Składy reprezentacji:
Koszykówka:
- Kurzydło Martyna ok. 4i
- Kurzydło Aleksandra ok. 5h
- Łucja Ciapała ok. 1a
- Adam Sęk ok. 1c
- Miłosz Baran kl. 1f
- Jakub Fritz kl. 2e
- Bartłomiej Stolarczyk ml. 3i
Siatkówka:
- Wiktoria Basta jak. 1e
- Rita Niemiec kl. 1i
- Julia Wajnert kl. 3d
- Jagna Wiśniewska kl. 4h
- Patryk Ząber kl. 3c
- Michał Bodziony kl. 4c
- Patryk Lach kl. 4c
- Bartosz Gądek kl. 4c
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów nauczyciele wf.






