ASERTYWNA ODMOWA

Jak odmówić, żeby zostać prawidłowo zrozumianym?

Bez odrzucenia, odczucia złości czy gniewu? Technik asertywnej odmowy można się nauczyć, jeżeli chcemy poprawić nasze relacje z otoczeniem. Możesz działać jak zdarta płyta lub udawać wielkiego słonia. Zachęcamy Was do zapoznania się z technikami asertywnej odmowy, aby ułatwić sobie komunikację,  czuć się komfortowo i chronić siebie. Bo jeżeli sami nie określimy swoich granic i praw, inni zrobią to za nas i niekoniecznie musi się nam to podobać. Rodzić się może gniew i agresja. Spróbuj komunikować się w sposób asertywny, aby szanować siebie, innych, być szczerym i otwartym.

___AP


Modded by Wojciech Gorzan & Wojtek Koroński
Member of The Internet Defense League
Powered by WordPress | Designed by: SharePoint Hosting | Thanks to Virtual Desktops, Project Server and Microsoft SharePoint