ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z RAKIEM

4 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem.

W programie profilaktycznym internatu, szczególną uwagę kierujemy na zapobieganie zachorowaniu na raka piersi. Zachęcamy Was do zapoznania się z ważnymi informacjami o profilaktyce zachorowania na raka piersi. Przed Wami jako młodymi osobami stoi ważne zadanie- zadbania o swoje zdrowie zanim wystąpi choroba. Zachęcamy Was do poznania czynników ryzyka sprzyjających wystąpieniu choroby, zasad zdrowego stylu życia i technik obserwacji siebie, aby wiedzieć w jaki sposób uniknąć tych zachowań, które mogą wywołać chorobę.

___DM


Modded by Wojciech Gorzan & Wojtek Koroński
Member of The Internet Defense League
Powered by WordPress | Designed by: SharePoint Hosting | Thanks to Virtual Desktops, Project Server and Microsoft SharePoint