Trzyletnia dominacja „Gastronoma” w siatkarskiej Licealiadzie

Kończy się powoli era siatkarskich dominatorów z „Gastronoma”, którzy po raz kolejny odnieśli zwycięstwo w mistrzostwach rejonu w ramach Licealiady.

26 marca w Sali Sportowej PZPO w Bieczu odbył się Turniej Rejonowej Licealiady Młodzieży Szkolnej 2017 / 2018 w siatkówce chłopców – rocz. 1998 i młodsi
Do zawodów zgłosiły się następujące reprezentacje szkół i powiatów:
– Zespół Szkół nr 1 w Nowym Sączu – powiat Nowy Sącz
– Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Limanowej – powiat limanowski
– Zespół Szkół w Marcinkowicach – powiat nowosądecki
– Zespół Szkół Zawodowych w Bieczu – powiat gorlicki

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: TOMASZ WASILEWSKI 4i, TOMASZ DYLOWICZ 3a, MIŁOSZ MAGIERA 3a, JAKUB OGORZAŁY 3f, KRZYSZTOF FRYŹLEWICZ 4j, MARCIN CEPIGA 3d, JAKUB HAJDUGA 3a, SZYMON MAŚLANKA 2m, ŁUKASZ WOJTAS 3f, wygrała wszystkie mecze i uzyskała awans na Mistrzostwa Województwa Małopolskiego.
Szkoda że oprócz Szymon Maślanki pozostali reprezentanci to tegoroczni maturzyści bo skończy się czas sukcesów „Gastronoma”. O następców tej drużyny w przyszłości będzie bardzo trudno ale może przyjdą do szkoły talenty, które pozwolą kontynuować dobrą sportową passę.
Chłopakom bardzo dziękujemy i życzymy spektakularnych osiągnięć w życiu prywatny i zawodowym. Trzymamy kciuki na Mistrzostwach Województwa.