Obsługa oprogramowania biznesowego i biurowego

Kurs oprogramowania biurowego i biznesowego, który odbywa się w naszej szkole dzięki programowi „Zwiększenie potencjału sądeckich szkół ponadgimnazjalnych poprzez inwestycje w kształcenie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej nadal trwa.

Zajęcia nieprzerwanie trwają od 25.09.2017 r. W roku szkolnym 2018/2019 kurs zakończyły już 2 grupy- trzecia grupa rozpoczyna się początkiem kwietnia i zajęcia będą trwać do maja. Kursanci podczas 30 godzinnych zajęć, mają możliwość uzyskania szerokiej wiedzy teoretycznej i zdobycia wiedzy praktycznej z zakresu oprogramowania biurowego i biznesowego.
Kurs doskonali umiejętności wykorzystania oprogramowania biurowego w codziennej pracy. Kursanci pracują w programie MS Excel, z grupy programów MS Office – modyfikują arkusze, wprowadzają dane, formatują, oraz sporządzają wykresy.
Kolejnymi programami, które nie ma już przed uczestnikami kursu tajemnic jest MS Word – program często stosowany jako narzędzie do edycji dokumentów tekstowych, oraz MS PowerPoint,.
Sprawne wykorzystanie edytora tekstu pozwoli na szybkie wykonywanie zadań służbowych nie tylko w biurze, ale i na każdym stanowisku pracy.
Ponadpodstawowe wykorzystanie poznanych programów biurowych pozwoli uczestnikom kursu pracować szybciej, przyjemniej i wydajniej.
Ukończenie kursu pozwoli kursantom wydajniej pracować w przyszłości przy wykorzystaniu pakietu biurowego.