Dzień Sportu

Dnia 30 maja 2018 roku uczniowie klas pierwszych naszej Szkoły wzięli udział w Dniu Sportu zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka.


Zawody rozpoczęły się o godzinie 9:00 odbywały się w sześciu konkurencjach: skok w dal, bieg na 100 m, pchnięcie kulą, bieg na 800 m dziewcząt i 1000 m chłopców, piłka nożna chłopców oraz piłka siatkowa dziewcząt. Wszyscy z zapałem walczyli o zajęcie najwyższego miejsca na podium, pamiętając oczywiście o zasadach fair play. Po męczących zmaganiach najlepsi zawodnicy i najlepsze drużyny zostały uhonorowane medalami oraz pamiątkowymi dyplomami.
Dziękujemy Dyrekcji szkoły i Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu zawodów i ufundowanie pamiątkowych dyplomów i medali.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Bieg na 100 m dziewcząt

  • I miejsce Weronika Błachaniec kl. 1b – 14.14 s
  • II miejsce Monika Serafin kl. 1c – 14.52 s
  • III miejsce Joanna Łukasik kl. 1h – 14.59 s

Bieg na 100 m chłopców

  • I miejsce Karol Kołodziej kl. 1e – 11.75 s
  • II miejsce Hubert Jurowicz kl. 1b – 12.40 s
  • III miejsce Adrian Świgut kl. 1c – 12.51 s

Skok w dal dziewczęta

  • I miejsce Kinga Marmol kl. 1g – 3.87 m
  • II miejsce Monika Serafin kl. 1c – 3.70 m
  • III miejsce Wioletta Smoleń kl. 1a – 3.60 m

Skok w dal chłopcy

  • I miejsce Michał Szewczyk kl. 1c – 4.70 m
  • II miejsce Krystian Frączek kl. 1g – 4,63 m
  • III miejsce Hubert Jurowicz kl. 1b – 4.60 m

800 m dziewcząt

  • I miejsce Julia Stawiarska kl. 1i – 2,46
  • II miejsce Karolina Jagielska kl. 1h – 2,56
  • III miejsce Weronika Gucwa kl. 1g – 2,57

1000 m chłopców

  • I miejsce Piotr Litwiński kl. 1c – 3,31
  • II miejsce Jakub Palac kl. 1j – 3,33
  • III miejsce Artur Baran kl. 1g – 3,58

Pchnięcie kulą dziewcząt

  • I miejsce Kinga Marmol kl. 1g – 8.80 m
  • II miejsce Wiktoria Broda kl. 1j – 8.60 m
  • III miejsce Aleksandra Wolak kl. 1c – 7.60 m

Pchnięcie kulą chłopców

  • I miejsce Dawid Najduch kl. 1e – 10.60 m
  • II miejsce Mikołaj Kulig kl. 1a – 9.35 m
  • III miejsce Jakub Król kl. 1j – 9.20 m

Piłka Siatkowa

  • I miejsce Klasa 1 j
  • II miejsce Klasa 1 a
  • III miejsce Klasa 1 b

Piłka Nożna

  • I miejsce Klasa 1 g
  • II miejsce Klasa 1 c
  • III miejsce Klasa 1 e

Wszystkim gratulujemy !!!
Nauczyciele WF